7 cm boy uzatma samsunun nesi meşhur? çarşamba ayakkabısı beş çift ve üzeri alımlarda %25 indirim çarşamba 099 internetten al kapıda öde
panaromaAyakkabı ve Deri Eşyalarınızın Bakımı

Uygun bakım ayakkabılarınızın ömrünü uzatır!
Ayakkabılarınız normal kullanım sırasında ter, toz, çamur, nem, yağmur gibi nedenlerden dolayıyıpranır. Ayakkabılarınız çoğunlukla deriden yapılmadır ve kendi cildiniz gibi bakıma ihtiyaç duyar.

Uygun Bakımla :
Ayakkabınızın ömrü uzar.
Neme karşı korunur.
Rahatlığı artar.
Daha bakımlı ve güzel ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Ayakkabı Bakımının Altın Kuralları
> Yeni alınan ayakkabılar giyilmeden önce su geçirmezlikleri sağlanmalıdır. Bu, nem ve toza karşı ilk korumayı sağlar. Islanmış veya nemli ayakkabılar, ısıtıcı, kalorifer, soba gibi araçlarla kurutulmamalıdır. Bu kurutma işlemi derinin sertleşmesine, çatlamasına ve kırılmasına yol açar.
> Deri üzerindeki nem bir bez ile silinmeli ve doğal olarak kurumaya bırakılmalıdır. Bu işlem yapılırken ayakkabınızı bir kalıbın içersine koymanız şeklini koruması açısından tavsiye edilir.
> Bakım ve boya işlemi yapılmadan önce, mutlaka ayakkabınızın üzerindeki toz ve çamurları silin ve kuru deri üzerine bakım yapın.
> Çok sık boyanan ve giyilen ayakkabıların en az haftadabirkez hafif nemli bir bezle silinip kurumaya bırakılması tavsiye edilir.
> Mümkünse ayakkabılarınızı gün aşırı giyin, böylelikle en az bir gün dinlenme imkanı bulacaktır. Ayakkabınız daha iyi kuruyacak, içinde oluşan nemin kuruması da ayakkabınızın ömrünü uzatacaktır.
Her zaman ayakkabınıza uygun bakım ürünleri kullanın..